Інтервенційна кардіологія та радіологія

MERIL BIOMIME MERIL MOZEC
MERIL MOZES NC MERIL NEXGEN

 

Коли науки досягає кожен виробник, нам залишається робити з цього мистецтво.

Meril - це глобальна медична компанія, направлена на дизайн і розвиток новітніх, клінічно значущих, ультрасучасних і кращих в своєму класі пристроїв для полегшення страждань людей і підвищення якості життя, охоплює широке експлуатаційне поле від інтервенційних пристроїв для судин до ортопедії, діагностики in-vitro та ендо-операції.

Ми поділяємо стійку прихильність до просування рішень в області охорони здоров'я, таким чином більше пацієнтів живуть довше і здоровіше.


Таким чином, ми маємо сильну прив’язаність  до ДіР та прихильність до кращих стандартів якості в області виробництва, наукової комунікації та розподілу, відомих на сьогодні

 

П'ять основних питань, цілий світ, щоб досліджувати. Ми в Meril керуємось цими п'ятьма магічними питаннями, які задають світові, людству, людському організму, галузі медицини,  продукції, послугам, практиці, а іноді і самим собі. Саме з цієї причини ми прийшли до відповідей, які не тільки додають більше до медичного і хірургічного братства, але й для людства у створенні значної різниці в житті людини.Ми розробляємо, виробляємо і поширюємо клінічно значущі, сучасні і кращі в своєму класі медичні пристрої, щоб полегшити людські страждання, задаючи ці прості питання, які можуть змінювати життя


Питання, які доповнюють життя

 

Розуміння хімії фізики в біології

Рівняння можуть не дати відповідей. Але наші лабораторії площею в більш ніж 150 акрів можуть. Дослідження для нас – не тільки в науці, вони поширюються на механіку, інжиніринг, дизайн, архітектуру, і найголовніше – мистецтво. Тому питання, які ми задаємо, виходять далеко за рамки науки, більше до мистецтва, що робить продукти не тільки такими, які дотримуються медичних стандартів, а також забезпечують естетичну цінність. "Хімія" для точності.

 

 

Meril вважає, що  наукові дослідження - це хребет інновацій і розробок. Генезис самоідентифікації Meril «ДІ» ілюструє те ж саме, де 'Д' означає «дослідження» і «І» означає «індивідум» з хорошим здоров'ям.

 

Ми співпрацюємо з лікарями і глобальними новаторами для виявлення незадоволеної клінічної необхідності і розвитку революційних методів лікування. Якщо ви керуєтесь можливістю, щоб ваші руки доторкнулись до передових технологій, то не соромтеся звертатися до нас onjoinresearch(a)merilresearch(.)com

 

 

 

Наш сучасний дослідний центр з кількома напрямками працює з цим єдиним актуальним питанням, ставить запитання, які значно змінюють життя людини. Наша основна мета полягає в розробці, виробництві і поширенні клінічно значущих, сучасних і кращих у своєму класі медичних пристроїв, щоб полегшити людські страждання і поліпшити якість життя.


В Meril ми прагнемо принести значущі зміни в життя.

 

Галерея

Основна мета Meril полягає в розробці, виробництві і поширенні клінічно значущих, сучасних і кращих у своєму класі медичних пристроїв, щоб полегшити людські страждання і поліпшити якість життя.Таким чином, ми маємо сильну прив’язаність  до ДіР та прихильність до кращих стандартів якості в області виробництва, наукової комунікації та розподілу, відомих на сьогодні.

 

 

Робота на проголошення незалежності людського організму

Соціальну незалежність - вбік, жорстока правда в тому, що наше власне тіло є такою залежною масою, що це привід задуматися. Одне з наших повсякденних питань націлене на скорочення медичних залежностей кожного пацієнта. Питання, яке дає відповіді у вигляді чудових продуктів.

Питання, яке дає відповіді, надаючи незалежність тілу людини. Наша команда, яка складається з 1400 спеціалістів, працює лише над однією проблемою - постанова питань, що можуть значно змінити людські життя.

Будь частиною команди, що "дає більше"

Приєднуйтесь до ‘примноження життя’

Запитайте Meril

 

Будь ласка, виберіть розділ по будь-якому запиту або відгуку. Ми відреагуємо негайно!